O tom, že kniha Gerda je krásna som vám už písala. Tentokrát Vydavateľstvo Albatros prichádza s kufríkom plným prekvapení. Ako úprimný fanúšik Gerdy som ho musela mať.

Keď prišiel, tak som ho rozbaľovala nedočkavo ako malé dieťa. Už na prvý pohľad som bola nadšená. Kufrík obsahuje knihu, omaľovánku a hračku v podobe Gerdy.

DSC_0149

Kniha Gerda je krásna a príbeh veľmi pútavý. Recenziu nájdete aj na mojom blogu. Pokiaľ už náhodou doma jednu knihu máte, tak ju môžete darovať, ako som to urobila ja. Čím viac detí bude poznať Gerdin príbeh, tým lepšie.

Omaľovánka sa mi tiež veľmi páči. Môj Matejko je síce ešte maličký, ale určite si na neho počká. Strany sa dajú odtrhnúť.  Čo je praktické, ak máte viac detí, ktoré si chcú v jeden čas vyfarbovať. Ako predlohu môžu použiť knihu, alebo ešte lepšie svoju fantáziu. Veď prečo by Gerda nemohla byť napríklad ružová?

Hračka v kufríku bolo to, na čo som sa ja najviac tešila. Ja mám Gerdu, ale na výber je viac postavičiek, a to Kosatka a Tučniak. Voľba je len na vás alebo vašich deťoch. Hračka je textilná, mäkučká. Deti ju môže používať aj ako vankúšik.

DSC_0147

Aj samotný kufrík sa dá využiť. Na zadnej strane je plán na hru „Človeče, nehnevaj sa“. Kocky ani figúrky v balení nie sú, ale kocky určite doma ľahko nájdete a figúrky si môžu deti vyrobiť. Pokiaľ sa nebudú hrať, je kufrík vhodný aj na uskladnenie drobností. Ľahko sa otvára a má uško. Viem si predstaviť, že by som tam upratala napríklad omaľovánky alebo výkresy detí zo školy či škôlky.

DSC_0145

Mne Gerda kufrík spôsobil veľkú radosť, a to som žena po tridsiatke. Ideálny darček pre deti od 3 rokov či už na Vianoce, narodeniny alebo len tak pre radosť. Už si musíte iba vybrať to svoje zvieratko.

Všetky výrobky z edície Gerda nájdete na stránke výrobcu. Ja som odtiaľ tiež kupovala, keďže cena bola najnižšia:

Kliknite a získajte svoj Gerda kufrík

0 comments on “Gerda kufrík

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: