Poézia

Čistá duša 

S fenoménom internetu Čistou dušou som sa stretla na Instagrame. Na začiatku som zachytili iba zopár slovných hračiek, ktoré som len s úsmevom prešla. Časom som ich videla viac a viac, až nakoniec som si Čistú dušu našla sama a už som sa nevedela odtrhnúť od právd, ktoré som čítala.

Všimla som si, že ľudia si už dávajú tetovania s jej výrokmi a vznikli tričká. A musím priznať, že mňa tiež Čistá duša očarila. Zrejme tou svojou pravdivou čistou dušou.

Každý deň som čakala, či pridá na svojom účte niečo nové. Niečo, čo ma prinúti sa zamyslieť nad tým, čo sa deje okolo nás alebo pripomenie niektoré obdobie vášho života.

Dokonca som si kúpila aj časopis Emma, kde bol rozhovor s Čistou dušou, lebo som sa chcela dozvedieť čo najviac o človeku, ktorý je za týmto všetkým.

Keď som zistila, že bude v knižnej forme, tak som sa nesmierne potešila. Už len preto, že je super mať tieto výroky pohromade.

Knihu som dostala po niekoľkonásobnom naznačovaní od partnera. Malá knižočka, ktorá vyzerá ako modlitebná, je plná úžasných výrokov, slovných hračiek a to v typickom jednoduchom štýle písacieho stroja.

Nedá sa čítať na jedenkrát. Ja to robím tak, že si ju len niekde náhodné otvorím a prečítam. A väčšinou to, čo nájdem je pravdivé a môžem o tom počas dňa premýšľať.

Kniha je naozaj pekná a milá. Ideálna ako darček. A navyše je skladná. To ocení každý, kto už má plnú knižnicu.

Pevne verím, že časom bude aj ďalšie vydanie.

Titul: Čistá duša

Autor: Čistá duša

Počet strán: 208

Rok vydania: 2017

Vydavateľstvo: Slovart

Foto: drominicka

P.S. Vopred ďakujem za každý like alebo komentár.

2 comments on “Čistá duša 

  1. Spätné upozornenie: Miluj jej voľnosť (Atticus) – Drominicka Číta

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: