Ostatné

Knihovertský balíček

Nemala som v pláne robiť na tomto blogu reklamu, ale teraz mi to jednoducho nedá. Včera mi dorazil balíček, ktorý som si objednala zo stránky ipark.sk a to v podobe tzv. knihovertského balíčku.

V balíčku bol vankúšik, ponožky, záložka a myšlienkovník. Idem na to postupne:

Vankúšik s nápisom Kde bolo, tam bolo. Veď čo môže byť viac pre knihomoľa, ako klasická rozprávková fráza, ktorou to kedysi začalo. V čase, keď vám knihy čítali vaši rodičia alebo starí rodičia. To sa bude teraz spať. :)

kde-bolo-tam-bolo-balicek-2
Knihovertský balíček

Na výber boli dva balíčky, pričom rozdiel bol vo vankúšiku a ponožkách, ja som si ten môj vybrala práve kvôli ponožkám, pretože ponožky univerzálnej veľkosti pre ženu a s motívom Malého princa je pre mňa úplne najlepší darček. Už z blogu môžete vedieť, že Malý princ je moja najobľúbenejšia kniha, preto nebolo pochýb, ktorý knihovertský balíček bude ten môj. Ale tieto si budem “šanovať” a nosiť asi iba pri čítaní knihy, keď nemusím chodiť, aby som si ich náhodou nezodrala .

Ďalšou pre mňa praktickou položkou bol Myšlienkovník. To je zápisníček na myšlienky z kníh, ktoré sa vám páčia. Ja som ho zatiaľ začala používať na zoznam knižiek, ktoré chcem ešte časom prečítať. Ale určite tam budem písať aj citáty a postrehy počas čítania. Navyše sú na pár stranách aj vtipné či klasické výroky o knihách a z kníh.

Myšlienkovník
Myšlienkovník

A samozrejme v žiadnom balíku z kníhkupectva nesmie chýbať záložka. Tá ma tiež potešila, lebo ako každý, kto rád číta vie, že záložiek nikdy nie je dosť.

Ja som mala v balíčku navyše aj antistresovú omaľovánku, ktorú som vôbec nečakala, ale o to viac potešila.

Tento krásny balíček by som odporúčala každému, kto má rád knihy a je to aj skvelý tip na darček pre knihoverta ako som ja.

FOTO: ipark.sk a drominicka #somknihovert

Kde bolo, tam bolo

S láskou Drominicka.

P.S. Vopred ďakujem za každý komentár.

0 comments on “Knihovertský balíček

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: