Ostatné

Môj adventný kalendár (Klara Hawkins)

Pre niekoľkými rokmi som na blog pridala recenziu o Rozprávkovom adventnom kalendári. Do dnešného dňa je veľmi vyhľadávaný. Tento rok sa dotlač neplánuje, ale ja vám ukážem titul Môj adventný kalendár, ktorý taktiež stojí za pozornosť.

Ja ako rodič nemám veľmi rada čokoládové adventné kalendáre. Bohužiaľ, niektoré nám v špajzi strašia aj takmer rok od Mikuláša. Preto sa vždy snažím hľadať trvalejšie a zábavnejšie alternatívy. Jednou z nich je aj kalendár, ktorý vám chcem dnes ukázať. Môžem rovno napísať, že väčšiu radosť z neho budú mať dievčatá ako chlapci.

Kalendár hneď na prvý pohľad zaujme svojou veľkosťou. Pre dieťa bude jasným znamením, že sa v ňom nachádza veľa darčekov. Po rozbalení vidíme krásnu scenériu mestečka, ktoré sa pred nami rozprestrie. Práve táto scenéria robí kalendár využiteľným vo viacerých smeroch. Môžete si ho rozprestrieť pod stromček alebo na okenný parapet a hneď budete mať nádherný vianočný doplnok.

A aké darčeky v sebe ukrýva? V kalendári nájdete 24 drobností, ktoré môžu deti použiť na tvorenie alebo vyzdobenie izbičky. Hneď v prvom okienku sa nachádza krásna magnetka s vtáčikom, ktorou vám deti môžu pripnúť odkaz na chladničku. Na rozvoj tvorivosti sú tu rôzne ozdobné lepiace pásky, ceruzka či dokonca srdiečková pečiatka. Malé parádnice si tu nájdu náramok na ruku, drobné brošne či krásne nášivky na oblečenie.

V jednom z okienok sú strieborné flitre, ktoré si môžu deti presypať do priloženej nádobky a darovať ju. Takisto pri darovaní darčekov využijú rôzne nálepky, drobné obálky a lístočky na priania. Postupne si deti vyzbierajú krásnu zbierku drobností, ktoré môžu opakovane používať alebo môžu vďaka nim vyrobiť darček pre svojich kamarátov.

Môj adventný kalendár je dobrou voľbou, ak nechcete kupovať deťom iba sladkosti. Čarovné a napínavé otváranie okienok určite rozžiari všetky detské očká. Tak dobre, najmä tie dievčenské. Darčeky v kalendári majú podnietiť tvorivosť a skrášlia aj detskú izbičku. Som si istá, že mnohé deti vďaka kalendáru vytvoria aj darčeky pre svojich blízkych. Navyše po rozložení kalendár vytvorí prekrásnu scenériu mestečka a tak ho môžete využiť aj ako dekoráciu. Vhodný pre deti od 7 rokov.

https://www.albatrosmedia.sk/tituly/23971597/moj-adventny-kalendar/

Titul: Môj prvý kalendár

Autor: Klara Hawkins

Rok vydania: 2021

Vydavateľstvo: Fragment

Foto: Drominička

0 comments on “Môj adventný kalendár (Klara Hawkins)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: