Trilery

Vražedná pomsta (Sandra Brown)

Po dlhšom čase som siahla po overenej autorke Sandre Brown. Kniha s názvom Vražedná pomsta vyšla vo vydavateľstve Slovenský spisovateľ. Ukrýva v sebe opäť príbeh plný napätia.

Texaský ranger Crawford Hunt po smrti manželky prežíval ťažké obdobie. Ich malá dcérka bola v dočasnej starostlivosti starých rodičov. Teraz si však Crawford už urobil v živote poriadok a rozhodne sa o dcérku bojovať a získať ju späť. Počas pojednávania o opatrovníctve vtrhne do súdnej siene maskovaný muž a strieľa. Crawford chráni sudkyňu Holly Spencerovú vlastným telom. Ako správny ranger sa pokúsi strelca dolapiť. Odvtedy visí jeho možnosť získať dcérku späť opäť na vlásku. Kto bol strelec a prečo sa rozhodol zaútočiť počas pojednávania?

Mám autorkine knihy rada. Aj napriek tomu, že sa v mnohom na seba podobajú. Pre niekoho by to mohlo byť negatívum. Ja jej knihy beriem ako stávku na istotu. Knihy, kde viem, čo môžem očakávať a čítať ich v tom správnom čase a v správnej nálade. Po romantike u Julie Caplin mi prišlo vhod aj trochu akcie a vzrušenia.

Kniha má vyše štyristo strán. Prečítala som ju za niekoľko večerov. Aj to svedčí o tom, že autorka píše dynamicky. Od kníh tejto autorky možno vždy čakať, že hlavnou postavou bude sexi drsný chlap. Tentokrát je to texaský ranger, pri ktorom by sa podlomili kolená nejednej žene. Ani teraz v príbehu nechýbalo množstvo iskrenia a vášne medzi hlavnými postavami.

Príbeh však nie je iba o vzrušujúcom vzťahu hrdinov. Počas čítania postupne odhaľujeme prepojenia medzi jednotlivými postavami. Po malých kúskoch spájame čriepky, ktoré nám autorka prekladá. A snažíme sa zistiť, prečo niekto strieľal. Autorka nás niekoľkokrát pomýli a nechá nás tápať. Dokonca aj v momente, keď som si myslela, že ma už nič neprekvapí a príbeh je už uzavretý, autorka predsa len ešte pridala informáciu, ktorá ma prekvapila.

Kniha Vražedná pomsta je romantický triler, ktorý vás zaujme hneď od prológu a nepustí až po záverečnú kapitolu. Autorka nešetrí napínavými zvratmi a medzi hlavnými postavami necháva poriadne iskrenie. Ak už máte s ňou skúsenosti, viete, čo môžete čakať. Ak ste od nej ešte nič nečítali a máte radi vzrušujúce knihy plné napätia, práve táto je skvelá na začiatok. Určite je jedna z jej lepších.

Knihu kúpite v pevnej väzbe alebo ako e-knihu.

Titul: Vražedná pomsta

Originálny názov: Friction

Autor: Sandra Brown

Počet strán: 408

Rok vydania: 2023

Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ

Foto: Drominička

0 comments on “Vražedná pomsta (Sandra Brown)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: